AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Listesi Belli Oldu
11 Nisan Spor salonunda gerçekleşen AK Parti Şanlıurfa 6. Olağan Kongresinde yönetim kurulu listesi belli oldu.
Editör: Urfa Haber 63
25 Şubat 2018 - 14:50
6. Olağan Kongresi gerçekleşen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığının yönetim listesi belli oldu. Tek liste halinde gidilen listede Zeynel Abidin Beyazgül başkan oldu. İşte yönetimde yer alan diğer İşte AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Listesi Şöyle;
Başkan Zeynel Abidin Beyazgül
Asıl Yönetim
1)Abdulaziz Badıllı
2)Abdulhamit Karakeçili
3)Abdulkadir Mangal
4)Abdulrahman Kırıkçı
5)Adalet Kaya
6)Ahmet Alpay
7)Ahmet Çakar
8)Ahmet Çoban
9)Ahmet Kenan Kayral
10)Ali İhsan Akay
10)Ali İhsan Delioğlu
12)Bahattin Yıldız
13)Bekir Kan
14)Cemil Çadak
15)Cuma Ağaç
16)Cumali Aytekin
17)Esma Seda Kapaklı
18)Faruk Bayuk
19)Fatma Abak
20)Filiz Kılıç
21)Hacı Yaygın
22)Hekimşah Parmaksız
23)Hasan Balay
24)Hasan Suyun
25)İbrahim Eyyüpoğlu
26)İbrahim Kaymaz
27)İbrahim Tapışık
28)İsa Ay
29)Medine Kama
30)Mehmet Ali Kurt
31)Mehmet Demir
32)Mehmet Emin Tepe
33)Mehmet Sami Özbek
34)Mehmet Korkmaz
35)Murat Akaltun
36)Murat Yetkin Varan
37)Mustafa Bağmancı
38)Müslüm Tüysüz
39)Necla Gül
40)Orhan Çelik
41)Pınar Çavanlıoğlu
42)Rezan İbrahimpaşa
43)Sabiha Karabulut
44)Sait Ağan
45)Serdar İzol
46) Tuna Aksoy
47)Vehbiz Beyaz
48)Yahya Topdağ
49)Yasin Fırat Çiftçi
Yedek Yönetim
1.Mehmet Ali Eskiler
2.Cuma HÜNDÜR
3.Mehmet Emin ÖZYAVUZ
4.Fethi ŞEKER
5. Bahattin GÖKÇİN
6.Mehmet ASLAN
7.Mehmet Altun
8.Abdulkadir KARACBEY
9.İbrahim SAVACAK
10.Nazif AKSU
11.Halit ALKAN
12.Mehmet GÜLBÜZ
13.Serdar bebe
14. İbrahim Halil EŞİYOK
15.Hakan ÖZÇINAR
16.Ahmet ŞAMDAMCI
17.Abdullah DAlBAŞI
18.Halil BOĞA
19.Nuri DOĞAN
20.Mehmet ÖZMODANLI
21.İsa ASLIHAN
22. Lütfi BALCI
23.Kezban BENGİ
24. Beşra ŞAHBAZ
25.Hülya GÜL
Büyük Kongre Asıl Üst Kurul Delegeleri
1.Zeynelabidin BEYAZGÜL
2.Demet SAATÇİ GÜVEN
3.Sedat ERTÜRK
4.Nihat ÇİFTÇİ
5.Abdurahaman DÖĞÜÇÜ
6.Tuğba GÖKSAL
7.İsmail Demirbaş
8.Mehmet EKİNCİ
9. Mehmet CANPOLAT
10.Fevzi DEMİRKOL
11.İlhan ÇELİK
12.Resul YILMAZ
13.Ali TEKİN
14.Ahmet AKSOY
15.Metin BADİLLİ
16.İbrahim YILDIK
17.Abdulhekim AYHAN
18. Naif BÜLBÜL
19.Mehmet ÖZBAKAN
20.Faruk PINARBAŞ
21.Halid ŞİMŞEK
22.Menderes ATİLA
23.Mahmut ÖZYAVUZ
24.Mehmet ÖZYAVUZ
Büyük Kongre Yerel Üst Deleğeleri
1.Ali Aslan Bayık
2.Mustafa cidir
3.süleyman Deveci
4.Canan Onur Seyar
5.Cuma ağaç
6.Bahattin Yıldız
7.Bekir Kan
8.Abdulrahman Kırıkçı
9.Cemil Çadak
10.Faruk Bayuk
11.Abdulkadir Kirli
12.Said Ağan
Parti İçi Dem.Ve Hakem Kurulu Asıl Üyeleri
1.Yavuz Kara
2.Kadir Düğer
3.Mehmet Gültoprak
Parti İçi Dem.Ve Hakem Kurulu Yedek Üyeleri
1.Remziye Açar
2.Nesrin Karahanlı
İl Disiplin Asıl Üyeleri
1.Ali Acar
2.Süleyman Elğün
3.Sabri Konak
4.Hüseyin Aslan
5.Hasan Çiçekçi
İl Disiplin Yedek Üyeleri
1.Gökçen Konca
2.Mehmet Kaya
3.Bekir Yaşar
Bu haber 854 defa okunmuştur.
YORUMLAR