beylikdüzü escort
Advert

Büyükşehir Tiyatrosu, Çocuk Oyunları Sezonu Başlattı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatrosu 2016 - 2017 Çocuk oyunları sezonunu 'Kel Oğlan Uzaylılara Karşı' tiyatro gösterisi ile başlatarak, minik seyircileri için sahne aldı.

Büyükşehir Tiyatrosu,  Çocuk Oyunları Sezonu Başlattı
Büyükşehir Tiyatrosu,  Çocuk Oyunları Sezonu Başlattı Admin
Bu içerik 276 kez okundu.
Reklam
Haberin videosu için tıklayın!
32 Kişilik kadrosu ile Çocuklara ve sanatseverlere her cumartesi günleri kültürel bir etkinlik yaşatan Büyükşehir Belediyesi Şehir tiyatrosu, kaliteli oyun gösterileri ile vatandaşların olumlu tepkisini çekiyor.
Uzman Pedegog'lar gözetiminde çocuklar için hazırlanmış olan 'Keloğlan Uzaylılara Karşı'  oyununda, çocuklar gönüllerince eğlenirken sanatsal ve kültürel gelişimlerini tiyatro eşliğinde alma imkanı buldular.
Aileleri ile oyunu izlemeye gelen çocuklar, bu tür etkinlikleri gerçekleştiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Nihat Çiftçi'ye teşekkür ettiler.
Ayrıca Çocuklar için Şair Nabi Kültür ve Konferans salonunda her cumartesi saat 13.00'de Hasan Ocakoğlu'nun yazdığı, Ali Şekercioğlu'nunda yönettiği 'Keloğlan Uzaylılara Karşı'  oyunu, yetişkinler için ise Cumartesi geceleri saat 19.30'da Turgut Özakman'ın yazdığı Hasan Ocakoğlu'nun yönettiği 'Fehim Paşa Konağı' oyunu tiyatro severlerin beğenisine sunuluyor
urfa urfa haber sanlıurfa belediye
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfaspor 1-0  Karagümrük
Şanlıurfaspor 1-0 Karagümrük
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil