Reklam
Reklam

Karaköprü'ye yakışmayan görüntü

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesi Doğukent Mahallesi’nde bulunan park adeta kullanılamaz hale heldi. Parktak yürüyüş ve oyun parkurunun zemininin bozulması nedeniyle vatandaşlar yürümekte zorluk çekerken, küçük çocuklar ise oyun alanında düşme tehlikesi yaşıyor. Anavatan İl Başkanı ve MKYK üyesi Halil Aslan, yetkileri parktaki görüntülere karşı göreve davet etti.

Karaköprü'ye yakışmayan görüntü
22 Şubat 2021 - 12:30 - Güncelleme: 22 Şubat 2021 - 14:16
Karaköprü ilçesi Doğukent Mahallesinde geçtiğimiz yıllarda Karaköprü Belediyesi tarafından yapılan çocuk oyun alanları, yürüyüş ve oturma yerlerinin bulunduğu parkta oluşan manzara pes dedirtti.
Yakın bir zamanda yapılan ve çok amaçlı parkta çocuk oyun alanları olduğu gibi her yaştan vatandaşta burada spor yapma ve istirahat etme imkânı buluyor. Çok eski olmamasına rağmen parkın yürüyüş ve oyun alanlarında oluşan tahribatlar tehlike saçıyor.
Doğukent Parkı’nda bulunan oyun alanı koşu ve yürüyüş yolunun zemininde bozulmalar meydana geldi. Oyun oynamak, spor yapmak ve yürümek için parkura çıkan vatandaşlar zeminin durumundan olumsuz etkilendi.
Parkın içerisindeki oyun parkurları ve yürüyüş yolu zeminindeki dalgalanma ve yükseklik farkı nedeniyle tehlike oluştuğunu belirten Anavatan İl Başkanı ve MKYK üyesi Halil Aslan; “Şanlıurfa hizmet bekliyor ama maalesef hizmet eksik Karaköprü Doğukent Mahallesi Doğukent Parkında yürüyüş yolu tahrip olmuş ve yol tehlike saçıyor. Ayrıca küçük çocukların oyun oynadığı alandaki yerlerde tahrip olmuş, park yapılmış fakat park ile ilgilenen kimse olmamış. Yazık daha yeni açılan bir park böyle sahipsiz bırakılmaması gerekir. Şanlıurfa hizmetin en iyisini hak ediyor lütfen hizmet yapalım Anavatan Partisi olarak her şeyin takipçisi olacağız “diye konuştu.

Bu haber 2760 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum