Ekinci Bayramı Vatandaşlarla Geçirdi

Mesai ve tatil kavramı tanımayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci bayram tatilini ilçe halkını ziyaret ederek geçirdi.

Ekinci Bayramı Vatandaşlarla Geçirdi
21 Temmuz 2021 - 12:37
Bayram öncesi esnaf ve alış veriş yapan vatandaşları ziyaret eden Başkan Ekinci,  Kurban bayramının 1’inci günü Şehit ve gazi Ailelerinin ziyaret etti. Başkan Ekinci bayramın 2. günü ise Vatandaşların evine giderek bayramlarını kutladı. Başkan Ekinci daha sonra hastanelerde ve evlerinde yatan hasta ile hasta yakınlarını ziyaret edip, bayramlarını kutlayarak, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Seçim öncesi “Belediyeyi Koltukta değil, Sahada yöneteceğiz” sözünü yineleyen Başkan Ekinci; “kurban Bayramı nedeniyle hem halkımızın bayramını kutladık, hem de vatandaşlarımızın sorun, istek ve taleplerini yerinde dinledik. Allahın izni ve halkımızın desteği ile var olan sorunların çözümü konusunda elimizden gelen gayret ve çabayı sarf edeceğiz” Dedi.
Başkan Edinci’nin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Mahalle sakinleri ise, Başkan Salih Ekinci'ye güvendiklerini ve inandıklarını belirterek, genç başkanın güzel ve kalıcı hizmetlere imza atanacağından şüphelerinin olmadığını kaydetti.
 
Bu haber 346 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum