Reklam
Reklam

Bu Yaz Büyükşehir İle Dolu Dolu Geçecek

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan gençlik merkezleri, spor salonları, semt sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzları yaz döneminde binlerce genci ağırlayacak. Gençler yaz ayında boş vakitlerini spor aktiviteleriyle dolu dolu geçirecek.

Bu Yaz Büyükşehir İle Dolu Dolu Geçecek
Editör: Urfa Haber 63
21 Haziran 2024 - 15:49
Okulların tatil olmasıyla beraber tüm öğrenci gruplarına yönelik çalışmalar başlatan
Büyükşehir Belediyesi gençler için 19 farklı branşta kurs ve sosyal etkinlikler düzenleyecek.
Gençlerin yaz aylarında boş vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirmesi amacıyla hazırlıklarını tamamlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basketbol, Voleybol, Futbol, Taekwando, Güreş, Judo, Yüzme, Okçuluk, Kick-Box, Karate, Dart, Kort Tenisi, Resim, Bilgisayar, Saz, Keman, Gitar, Satranç ve Değerler eğitimi branşlarında kurslar düzenliyor.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı koordinesinde başvurular alınmaya başlandı. Yaz kurslarına kayıt yaptırmak isteyen gençler velileri ile birlikte 12 Haziran 2024 - 6 Temmuz 2024 tarihine kadar Büyükşehir Belediyesine bağlı gençlik merkezileri ve havuzlara müracaat edebilirler.
Ayrıca yaz kursları ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen veliler Gençlik ve Spor Dairesine bağlı tüm birimlere başvuru yapabilir. Büyükşehir Belediyesi ALO 153 iletişim merkezini arayarak ilgili kurslarla ilgili bilgi alabilirler.
Kayıt Son Başvuru Tarihi 06 Temmuz 2024
Kurs Başlangıç Tarihi 01 Temmuz 2024
Kurs Bitiş Tarihi 30 Ağustos 2024
 

Bu haber 323 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum