Başarılı Gazeteciye Ziyaret

Sabah Gazetesi ve Türkiye spor yazarları Şanlıurfa temsilcisi Mehmet Yıldırım Haliliye Belediyesi Basın yayın ve halkla ilişkiler birimini ziyaret etti.

Başarılı Gazeteciye Ziyaret
13 Ocak 2021 - 10:41

Sabah Gazetesi ve Türkiye spor yazarları Şanlıurfa temsilcisi Mehmet Yıldırım Haliliye Belediyesi Basın yayın ve halkla ilişkiler müdürlüğüne  getirilen başarılı gazeteci Ahmet Hamdi Çiçek'i ziyaret etti. Ziyarette Halil Çap'ta hazır bulundu.
Ulusal haber ajanslarında uzun bir süre görev yapan Ahmet Hamdi Çiçek, son olarak Şanlıurfa Valiliği bünyesinde kurulan Şanlıurfa Valiliği Suriye Destek ve Koordinasyon Merkezi Basın, Yayın ve İletişim (SUDKOM) biriminde görevli olarak çalışıyor, bu kapsamda Suriye'de oluşturulan Barış Pınarı Bölgesinde yaşanan tüm gelişmeleri takip ve kamuoyuna yansıtılması adına önemli çalışmalara imza attı.
Haliliye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğüne atanan Ahmet Hamdi Çiçek'i Sabah Gazetesi ve Türkiye spor yazarları Şanlıurfa Temsilcisi Mehmet Yıldırım Makamında ziyaret ederek yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik etti.
 

Bu haber 492 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum