Reklam

Aydınlar koleji deneme sınavında yine birinci

Şanlıurfa’da eğitimin lokomotifi olan Aydınlar Koleji ve Aydınlar LGS Kurs Merkezi Şanlıurfa Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Şanlıurfa geneli yapılan BİGEP deneme sınavında Elif Zeren Çakmak 500 tam puanla 1. oldu.

Aydınlar koleji deneme sınavında yine birinci
Editör: Urfa Haber 63
07 Mayıs 2024 - 15:52 - Güncelleme: 08 Mayıs 2024 - 14:44
Şanlıurfa Valiliği ile Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından koordine edilen proje kapsamında il geneli bütün okulların katıldığı BİGER LGS deneme sınavı sonuçları bugün açıklandı. Açıklanan sonuçlarda bütün sorulara doğru cevap vererek 500 tam puan alan Aydınlar Koleji Ortaokulu öğrencisi Elif Zeren Çakmak 1. oldu.
Kentte 2012 yılında eğitim faaliyetlerini sürdüren ve geleceğin aydınlarını yetiştiren ve Şanlıurfa'da en çok tercih edilen özel eğitim kurumlarının başında gelen Aydınlar Eğitim Kurumlarını tercih eden öğrencilerin başarısı Şanlıurfa’da kanıtlandı.
Liselere hazırlıkta Şanlıurfa'nın en çok tercih edilen kurumu olan Aydınlar Kolejinde 5. sınıftan beri okuyan ve şu an 8. sınıfa giden Elif Zeren Çakmak, Şanlıurfa Valiliği ve Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan Şanlıurfa Geneli bütün okulların katıldığı LGS deneme sınavında 90 soruda 90 net yaparak 22 bin 85 kişiyi geride bırakarak 500 tam puan alıp 1. oldu.


Bu haber 7682 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum