beylikdüzü escort
Advert

Önen’den Emniyet Müdürü Tipioğlu’na ziyaret

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Abdülkadir Emin Önen, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Eyyüp Pınarbaşı’nın Sakarya Emniyet Müdürlüğüne atanması ile boşalan Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğüne atanan Veysel Tipioğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Önen’den Emniyet Müdürü Tipioğlu’na ziyaret
Önen’den Emniyet Müdürü Tipioğlu’na ziyaret Admin
Bu içerik 326 kez okundu.
Reklam

Kısa süreliğine geldiği memleketi Şanlıurfa’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Abdülkadir Emin Önen, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nu makamında ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Bir süre karşılıklı fikir alışverişinde bulunan ve gündemdeki konular, Şanlıurfa’nın genel durumu ile ilgili sohbet ettikten sonra makamdan ayrılan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Abdülkadir Emin Önen, aile yakınlarının da ziyaret ettikten sonra tekrar Ankara’ya döndü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu ise, kendisinin de Karslı olması nedeniyle bölge illerini çok iyi tanıdığını, atanmadan önce ailece Şanlıurfa’yı ziyaret etmeyi çok arzuladıklarını ancak fırsat bulamadıklarını, tayinlerinin Şanlıurfa’ya çıkmasından dolayı da çok mutlu olduklarını belirtti.

Şanlıurfa Emniyet Müdürü Tipioğlu, öncelikli görevlerinin insanlarımızın mal ve can güvenliğini korumak olduğunu, kahraman millet olduğumuzu ve her konuda Emniyet mensuplarına yardımcı olmaya çalıştıklarını bilmekten de mutluluk duyduğunu söyledi.  

urfa urfa haber sanlıurfa emniyet müdürü veysel tipioğlu. emin önen
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfaspor 1-0  Karagümrük
Şanlıurfaspor 1-0 Karagümrük
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil