Şanlıurfa’da 15 Temmuz ruhu konuşuldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Milat Gazetesi ile birlikte '15 Temmuz Zaferi, 2. Kurtuluş Savaşı' adlı resim sergisi ve panel düzendi.

Şanlıurfa’da 15 Temmuz ruhu konuşuldu
Şanlıurfa’da 15 Temmuz ruhu konuşuldu Admin
Bu içerik 557 kez okundu.
Reklam
Haberin videosu için tıklayın!

15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye'ye yönelik yapılan hain darbe girişimi ve buna karşın milletin şanlı dirilişi resim ve paneli düzenledi. Şanlıurfa büyükşehir sergi soluna düzenlenen panele Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,  ve çok sayıda kişinin katıldı. Hafiz Mehmet tarafından Kuran-i Kerim tilaveti okundu. Ardından Milat gazetesi ile Anadolu Ajansı tarafından hazırlanan 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminin videosu izletildi. 

"2. Kurtuluş Savaşı 15 Temmuz Zaferi" Panelinde Milat Gazetesi Medya Grup Başkanı Ahmet Zeki Gayberi, Yayın Koordinatörü Serdar Arseven ve Gazeteci Yazar Bayram Zilan da panelist olarak katılarak ve milletin verdiği destansı mücadele ile hainlerin emelleri tüm yönleriyle ele anlatıldı.

 Vali Güngör Azim Tuna,  Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin de birer konuşma yaptığı panelde, 15 Temmuz tarihinde yaşanan darbe kalkışması; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetin dik duruşu ile milletin iradesine sahip çıkarak kazanılan zafer de anlatıldı. 

urfa urfa haber sanıurfa haber
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfa'da Türkiye Güven ve Huzur Uygulaması” nda 62 kişi yakalandı
Urfa'da Türkiye Güven ve Huzur Uygulaması” nda 62 kişi yakalandı
Urfa Emniyet Müdüründen Anlamlı Hediye
Urfa Emniyet Müdüründen Anlamlı Hediye