beylikdüzü escort
Advert

Haliliye'de 12 bin ton kömür dağıtılacak

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde hane ziyaretleri ve sistem tetkikleri ile belirlenen ailelere kömür dağıtımına başlandı.

Haliliye'de 12 bin ton kömür dağıtılacak
Haliliye'de 12 bin ton kömür dağıtılacak Admin
Bu içerik 295 kez okundu.
Reklam
Haliliye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından sürdürülen kömür dağıtımı Haliliye Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya’nın talimatıyla hafta sonları da devam ediyor. Yaklaşık bir ay sürecek kömür dağıtımı işlemleri sonucunda 16 bin aileye toplam 12 bin ton kömür dağıtımı yapılacak. Her haneye 25 torba kömür verildiğini bildiren vakıf yetkilileri; “Vatandaşlarımız müsterih olsunlar. Yeteri kadar kömürümüz var. Her haneye 25 torba kömür vereceğiz. Toplamda hane başına 750 kg kömür dağıtmış olacağız” dedi. 
Mahalle sıralamasına göre dağıtımın süreceğini kaydeden yetkililer: “İzdiham yaşanmaması için kömür dağıtım süresini uzattık. Mahalle sırası gelen vatandaşlarımız vakıf hizmet binamız önünden hak ediş fişini aldıktan sonra tahsis ettiğimiz araçlarla kömür dağıtım alanına götürülecek. Buradaki kömür nakliye araçlarıyla kömürünü alıp evine kadar hiçbir ücret ödemeden götürecek” bilgisini paylaştı. 
urfa urfa haber sanlıurfa
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfaspor 1-0  Karagümrük
Şanlıurfaspor 1-0 Karagümrük
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil