beylikdüzü escort
Advert

Yapılandırmada Son Gün 25 Kasım

ŞUSKİ Genel Müdürlüğü'ne borcu olan vatandaşlar için yapılandırma başvurusu son gün 25 Kasım 2016 sona erecek başvurulardan yararlanan vatandaşların faizleri silinerek, talep doğrultusunda taksitlere bölünüyor.

Yapılandırmada Son Gün 25 Kasım
Yapılandırmada Son Gün 25 Kasım Admin
Bu içerik 763 kez okundu.
Reklam
Haberin videosu için tıklayın!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan aboneler için düzenlenen yapılandırma birçok vatandaşın taleplerine göre taksitlendiriliyor.

23/08/2016 tarih ve 29810 (Mükerrer) Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 'Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 6736 Sayılı Kanun Genel Tebliği'nce ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan aboneler için Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan yapılandırma işlemleri son gün 25 Kasım 2016 tarihidir.

Yapılandırmadan faydalanmak isteyen vatandaşlar borçlarını 36 aya varan taksit imkânlarıyla verme olanağı sağlarken, aynı anda faiz affı da mevcut oluyor.

Yıllarca ödenmemiş ve birikmiş olan faturaların gecikme faizleri peşin ödemelerde sıfırlanırken, talep etmesi ile vatandaşlar, hem faiz indiriminden hem de 36 aya yayılan ödeme koşullarından faydalanabiliyor.

25 Kasım 2016 tarihinde son bulacak başvurular için alımlar devam ederken, yapılandırmadan faydalanmak isteyen vatandaşlar Alo 153 Çağrı merkezini arayarak veya ŞUSKİ tahsilat veznelerine giderek işlemlerini yapabiliyor.

urfa urfa haber sanlıurfa su şuski
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Urfa'da şalteri kaldırmak isterken canından oldu
Urfa'da şalteri kaldırmak isterken canından oldu