beylikdüzü escort
Advert

Başkan Çiftçi, Kuveytli İşadamlarına Şanlıurfa'yı Anlattı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, bölgedeki yatırım olanaklarını yerinde görmek üzere Şanlıurfa'ya gelen Kuveytli işadamlarına "Şanlıurfa, sanayi ve ekonomide umut veren gelişmelerle yatırımcısının yüzünü güldürüyor" diye seslendi.

Başkan Çiftçi, Kuveytli İşadamlarına Şanlıurfa'yı Anlattı
Başkan Çiftçi, Kuveytli İşadamlarına Şanlıurfa'yı Anlattı Admin
Bu içerik 212 kez okundu.
Reklam

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, bölgedeki yatırım olanaklarını yerinde görmek üzere Türkiye'ye gelen Kuveytli işadamlarını ağırladı. Görüşmede Şanlıurfa potansiyeli hakkında işadamlarına bilgiler veren Başkan Çiftçi, "Şanlıurfa, her geçen gün sanayi ve ekonomide gösterdiği istikrarı ile yatırımcıların merkezi haline geliyor" dedi. 

Görüşmede Şanlıurfa sanayisi ve turizmi hakkında bilgiler veren Başkan Nihat Çiftçi, "Türkiye, bölgesel gelişmişlik açısından yatırımcılarına sunduğu fırsatlarla cazibe merkezi olmuştur. Türkiye'yi baz aldığımızda Şanlıurfa ise hükümetimizin getirdiği kolaylıklar ve istihdamı artıracak girişimleri ile bölgenin parlayan yıldızı haline gelmiştir. Bu gelişmişlik ve kolaylıklar neticesinde bölgemize yatırım yapan işadamları, zamanla bu yatırımları için Şanlıurfa'nın ne kadar doğru bir adres olduğunu bizlere iletmişlerdir. Bu anlamda bizler de yerel yöneticiler olarak bölgemize yeni istihdam alanlarının kazandırılması ve ekonomik anlamda gelişmişliği şehrimize kazandırmak için işadamlarımızı ağırlıyor ve onlara Şanlıurfa'daki yatırım olanaklarını iletiyoruz" diye konuştu.

 

urfa urfa haber sanlıurfa belediye
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Urfa'da şalteri kaldırmak isterken canından oldu
Urfa'da şalteri kaldırmak isterken canından oldu