beylikdüzü escort
Advert

Başkan Ekinci Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haleplibahçe mahallesinde bulunan Fatih Sultan Mehmet İlk Öğretim Okulunda TEOG sınavına hazırlanacak öğrencilerle bir araya gelip öğrencilere hitap etti.

Başkan Ekinci Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Başkan Ekinci Öğrencilerle Bir Araya Geldi Admin
Bu içerik 239 kez okundu.
Reklam
Haberin videosu için tıklayın!
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haleplibahçe mahallesinde bulunan Fatih Sultan Mehmet İlk Öğretim Okulunda TEOG sınavına hazırlanan öğrencilerle bir araya gelip öğrencilere hitap etti. 23-24 Kasım tarihlerinde gerçekleştirecek olan TEOG sınavı öncesi Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci öğrencilere hitap etti. İlçe sınırları içinde bulunan Fatih Sultan Mehmet İlk Öğretim Okulunda öğrencilerle buluşan Başkan Ekinci’ye öğrenciler sevgi gösterilerinde bulundu. Belediyenin gençlik merkezlerinde eğitim öğretim sezonunun başlamasıyla birlikte öğrencilere yönelik çeşitli kurslar düzenleyip gençliğe verdiği önemi gösteren Başkan Ekinci, sınav öncesi öğrencilerle bir araya gelip öğrencilere moral verdi. Okul Müdürü ve öğretmenler tarafından karşılanan Başkan Ekinci, yaklaşık 1 saat süren söyleşide öğrencilere eğitim hayatı boyunca yaşadıklarını aktardı. Öğrencilerin kendisine yönelttiği sorulara da içtenlikle cevap veren Başkan Ekinci, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize önem vermeye ve onlarla her platformda birlikte olmaya devam edeceğiz. Dedi.
Başkan Ekinci konuşmasında şunları söyledi; ‘’Öğrenci çocuklarımıza öncelikle sınavlarda başarılar diliyoruz. Tabii şunu da bilmeniz gerekiyor, bu sınav her şeyin sonu değildir. Sizler öğrenci çocuklarımız elinizden gelenini yapacaksınız. Yapacağınız tek şey öğretmenlerinizi derslerde dinlemek. Eyyübiye ilçemize bu yıl yaklaşık olarak 340 öğretmen ataması yapılmıştır. Buda şunu gösteriyor artık devlet eğitim, öğretime önem veriyor. Fiziki mekânlar oluşturuyor. Öğretmen ataması yapıyor. Siz öğrencilere de düşen görev ders çalışmak, okula zamanında gidip, gelmeniz, öğretmenlerinizin verdiği ödevleri yapmak. Tabii derslerde de öğretmenlerimizi en iyi şekilde dinlemektir, çünkü ders derste öğrenilir diye bir söz vardır.”
urfa urfa haber sanlıurfa belediye
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Urfa'da şalteri kaldırmak isterken canından oldu
Urfa'da şalteri kaldırmak isterken canından oldu