beylikdüzü escort
Advert

Eyyübiye’de Yapılar Hızla Yükseliyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceliyor. Dedeosman mahallesinde yapımı süren Çok Amaçlı Salonu inceleyen Başkan Ekinci, çalışmaların hız kazanması talimatını verdi.

Eyyübiye’de Yapılar Hızla Yükseliyor
Eyyübiye’de Yapılar Hızla Yükseliyor Admin
Bu içerik 228 kez okundu.
Reklam
Haberin videosu için tıklayın!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, beraberindeki meclis üyeleriyle birlikte ilçe genelinde belediye tarafından yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceliyor. Eyyübiye Belediyesi tarafından Dedeosman ve Mance Mahallesi sakinlerinin talepleri üzerine bölgede yapımına başlanılan ve 3. Katın tabasının atıldığı Çok Amaçlı Salonu gezen ve ilgililerden bilgi alan Başkan Ekinci, çalışmaların hız kazanması talimatını verdi. Geçtiğimiz aylarda temeli atılan ve hızlı bir şekilde yapımına başlanılan Çok Amaçlı Salon’un 3. Katının tabası atıldı. Toplamda 800 metre karelik bir alanı kapsayan ve İçinde taziye evi, gençler için etüt merkezi ve kuran kursu bulunan merkezin kısa süre içinde bölge halkının hizmetine sunulması hedefleniyor.

Yapımı hızlı bir şekilde devam eden Çok Amaçlı Salonu meclis üyeleriyle birlikte gezen ve burada açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, ihtiyacın giderilmesi ve gelen taleplerin yerine getirilmesi için ekiplerin ilçe genelinde çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Başkan Ekinci, “Dedeosman Mahallesindeyiz biliyorsunuz geçtiğimiz aylarda çok amaçlı salonun temelini atmıştık bu anlamda da 3. katın tablası dökülüyor. Burada insanlarımızın daha önce bizden talepleri üzerine inşa etmeye başladığımız bu projemizde kısa bir süre içerisinde faaliyete girecektir. İçerisinde hem taziye evi var hem gençlerimiz için etüt merkezi var birde kuran kursu var tabi bu Dede Osman ve Mance Mahallesi bu tarz bir yatırıma ihtiyaç vardı. Bir hayırsever vatandaşımızın yer noktasındaki desteği ve diğer yerinde Belediyenin alması ile beraber bu inşaatı başlattık. İnşallah kısa bir süre içerisinde buradaki yeri halkımızın hizmetine sunmuş olacağız.” Dedi.

urfa urfa haber sanlıurfa
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfaspor 1-0  Karagümrük
Şanlıurfaspor 1-0 Karagümrük
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil