beylikdüzü escort
Advert

Haliliye Ulubağ’da 4 Yeni Yol Açtı

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım ve yol açma çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Ulubağ kırsal Mahallesi’nde 4 yeni yol açıldı.

Haliliye Ulubağ’da 4 Yeni Yol Açtı
Haliliye Ulubağ’da 4 Yeni Yol Açtı Admin
Bu içerik 287 kez okundu.
Reklam
Haberin videosu için tıklayın!
Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü,  Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla merkez ve kırsal mahalle ayrımı gözetmeksizin sürdürdüğü yeni yol açma, stabilize, kilitli beton parkı yapımı ile bakım onarım çalışmalarını hummalı şekilde devam ettiriyor. 
Çalışmalar doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğü Ulubağ Kırsal Mahallesi’nde imara giren 4 yeni yol açtı. 
Ekipler, henüz yapılaşmanın bulunmadığı imarlı alanlardaki yolları açıp, stabilize malzeme döküyor. 
Bakım ve onarım çalışmaları gerektiren bölgelerde de ekipler, anlık olarak bu çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların mağduriyetlerinin önüne geçiyor. 
Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde alternatif yollar oluşturmak ve henüz yapılaşmanın bulunmadığı alanlardaki yol açma çalışmalarını sürdürüyor. Merkez ve kırsal mahallelerde hummalı şekilde çalışmalarını sürdüren ekipler, bu çalışmayla hem vatandaşların taktirini topluyor hem de alternatif yolların oluşmasını sağlıyor.
Ulubağ kırsal Mahallesi’nde, imarlı alanlarda yol açma çalışmaları yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, Mahalle sakinlerinin de takdirini kazanıyor. Ekipler, yol açma çalışmaları tamamlanan bölgelerde, stabilize malzemeyle yolu kullanıma açıyor. Mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür etti.
urfa urfa haber sanlıurfa belediye
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfaspor 1-0  Karagümrük
Şanlıurfaspor 1-0 Karagümrük
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil