beylikdüzü escort
Advert

Urfa'lı Gençler sabah namazında buluştu

Türkiye'nin 81 ilindeki gençlerle birlikte Şanlıurfalı gençler, milli birlik, beraberlik ve manevi duyguların canlı tutulması amacıyla düzenlenen “Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” etkinliği kapsamında Halilürrahman (Dergah) Camisinde bir araya geldi.

Urfa'lı Gençler sabah namazında buluştu
Urfa'lı Gençler sabah namazında buluştu Admin
Bu içerik 279 kez okundu.
Reklam

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezleri gönüllüleri gençlerle birlikte Cuma Sabahı Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Halilürrahman camiinde "Gençler Sabah Namazında Buluşuyor" ana temalı bir sabah namazı buluşması düzenlendi.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan KEŞKÜŞ,Bahçelievler,Yenişehir,Karaköprü ve Bağlarbaşı Gençlik merkezleri gönüllüleri ve Şanlıurfa Gençlik Merkezleri Müdürleri,Hamit DERMAN,Mustafa KIRIKÇI,Mesut BUĞRUL,Müslüm AKTABUR,Mehmet KESKİN ve birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan KEŞKÜŞ '' "Amacımız gençlerin camiye gelerek toplu halde cemaatle namaz kılmalarını ve bu alışkanlığı kazanmalarını sağlamak. Milli manevi değerlere sahip gençlerin ülkesine ve bayrağına daha faydalı olacağı kanaatindeyiz" diyerek sözlerine son verdiler.

urfa urfa haber sanlıurfa
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Üniversiteye Girişte Sınavsız Model Söz Konusu Değil
Urfa'da şalteri kaldırmak isterken canından oldu
Urfa'da şalteri kaldırmak isterken canından oldu